Konkurs “Sprawny w zawodzie – bezpieczny w pracy”

utworzone przez | maj 18, 2018 | Aktualności, Bez kategorii

W dniach 14-17 maja 2018 roku odbył się centralny etap ogólnopolskiego konkursu „Sprawny w zawodzie – bezpieczny w pracy”.

Dwudniowe zmagania uczestników oceniały komisje konkursowe, w zawodzie stolarz: egzaminator Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Olsztynie Krzysztof Murawski, instruktor praktycznej nauki zawodu z OSiW w Pasłęku Piotr Olszewski oraz instruktor praktycznej nauki zawodu z OSiW w Mrągowie Jerzy Koneszko. Natomiast w kategorii BHP w skład komisji weszli: główny specjalista Okręgowego Inspektoratu Pracy w Olsztynie Jacek Żerański, Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Elblągu Iwona Pekura oraz specjalista ds. wychowania i programów edukacyjnych WM WK OHP Nina Kowalewska.

Zadania konkursowe przygotowywane były przez ekspertów z Państwowej Inspekcji Pracy – w zakresie wiedzy o BHP oraz Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Olsztynie – w zawodzie stolarz.

Podsumowanie i zakończenie XV edycji ogólnopolskiego konkursu „Sprawny w zawodzie – bezpieczny w pracy” odbyło się 17 maja przy udziale Wojewódzkiego Komendanta OHP Dariusza Rudnika oraz przybyłych gości: wicewojewody Warmińsko-Mazurskiego Sławomira Sadowskiego, burmistrza Pasłęka Wiesława Śniecikowskiego, zastępcy Okręgowego Inspektora Pracy w Olsztynie Tomasza Kawałko, zastępcy prezesa Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Olsztynie Kazimierza Samokara, członka zarządu ds. handlu w Braniewsko-Pasłęckim Banku Spółdzielczym w Pasłęku Wiesława Grzankę, dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Pasłęku Teresy Brewki, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Marii Kizyk.

Zwycięzcy otrzymali z rąk Wojewódzkiego Komendanta OHP i wicewojewody Warmińsko-Mazurskiego statuetki, dyplomy i nagrody ufundowane przez Komendę Główną OHP. Specjalną nagrodę dla zwyciężczyni konkursu z zakresu wiedzy BHP z elementami prawa pracy ufundował Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie.

Wszystkie zdjęcia znajdują się także w: Galeria

Najnowsze wpisy

XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów

XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów

10 grudnia 2021 roku odbył się XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów. Udział w zjeździe wzięli Delegaci z organizacji zrzeszonych oraz zaproszeni goście. Udzielono absolutorium organom statutowym Izby w kadencji 2018-2021. Prezesem Izby na kadencję 2021-2025 został Pan Adam...

czytaj dalej
V Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy, Zabrze

V Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy, Zabrze

W dniach 4 – 5 czerwca 2024 w Zabrzu na zaproszenie Rzecznika MŚP Adama Abramowicza Prezes Izby Adam Przybysz w asyście Pani Dyrektor Generalnej Karoliny Knowskiej-Siwkowskiej miał przyjemność uczestniczyć w V Ogólnopolskim Dniu Przedsiębiorcy. Podczas uroczystej Gali...

czytaj dalej
Zakończenie Kursu Pedagogicznego

Zakończenie Kursu Pedagogicznego

27 maja 2024 roku w Wojewódzkim Domu Rzemiosła odbył się egzamin kończący kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu. Wszystkim zdającym gratulujemy pozytywnego wyniku! [ngg src="galleries" ids="128" display="basic_thumbnail"...

czytaj dalej

Umów się na darmowe konsultacje

Kliknij w przycisk po prawej stronie lub zadzwoń +48 89 527 61 88

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza:

10 + 15 =