Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2023

utworzone przez | sty 9, 2023 | Aktualności

Z ogromną radością informujemy, iż 29 stycznia 2023 Warmińsko-Mazurski Cech Naturoterapeutów ponownie zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy ❤️ Zapraszamy do siedziby Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Olsztynie ul. Prosta 38 na I piętro od godziny 10-tej.
 
W Sekretariacie naszej Izby wystawiona jest już puszka WOŚP, zachęcamy wszystkich do wspierania zbiórki.
 
W zamian za dobrowolne datki do puszki WOŚP, Naturoterapeuci oferują zabiegi terapeutyczne, przekąski a także atrakcje dla dzieci i dorosłych. Gdyby ktoś nie mógł dotrzeć, a chce wesprzeć zbiórkę, to może skorzystać z e-skarbonki, wystarczy kliknąć w poniższy link:
 
Uprzejmie prosimy o udostępnianie powyższej informacji oraz linku do zbiórki na Państwa stronach internetowych, w mediach społecznościowych oraz wśród Rzemieślników i osób współpracujących z Państwa organizacjami.

Najnowsze wpisy

XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów

XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów

10 grudnia 2021 roku odbył się XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów. Udział w zjeździe wzięli Delegaci z organizacji zrzeszonych oraz zaproszeni goście. Udzielono absolutorium organom statutowym Izby w kadencji 2018-2021. Prezesem Izby na kadencję 2021-2025 został Pan Adam...

czytaj dalej
Otwarcie Biura Senatorskiego

Otwarcie Biura Senatorskiego

12 marca 2024 roku Gustaw Marek Brzezin otworzył swoje Biuro Senatorskie w Ostródzie. Z tej okazji Senator zaprosił wielu zaprzyjaźnionych samorządowców i przedsiębiorców. Warmińsko-Mazurską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości reprezentowali: Prezes Izby Adam...

czytaj dalej

Umów się na darmowe konsultacje

Kliknij w przycisk po prawej stronie lub zadzwoń +48 89 527 61 88

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza:

3 + 8 =