Uczniowie szkoły podstawowej odwiedzili Wojewódzki Dom Rzemiosła

utworzone przez | maj 27, 2023 | Aktualności

25 maja 2023 roku mieliśmy przyjemność gościć w naszej Izbie uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Piątka”.
 
Młodzi ludzie zapoznali się z terminem czeladnika i mistrza, dowiedzieli się na czym polega praktyczna nauka zawodu a także obejrzeli filmy przedstawiające zawody rzemieślnicze oraz poznali historię Izby. Podczas zwiedzania nie zabrakło wielu ciekawych pytań. Dzieci zwiedziły budynek Wojewódzkiego Domu Rzemiosła wraz z Rzemieślniczą Izbą Pamięci.
 
Następnie uczniowie rozwiązali Quiz dotyczący symboli przedstawiających zawody rzemieślnicze. Prezes Izby Adam Przybysz uhonorował medalem zdobywcę pierwszego miejsca. Serdecznie gratulujemy!
 
Wycieczka zakończyła się słodką niespodzianką w lokalu Cud nie Lód ufundowaną przez naszą Rzemieślniczkę Elżbietę Zadrożną.
 

Najnowsze wpisy

XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów

XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów

10 grudnia 2021 roku odbył się XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów. Udział w zjeździe wzięli Delegaci z organizacji zrzeszonych oraz zaproszeni goście. Udzielono absolutorium organom statutowym Izby w kadencji 2018-2021. Prezesem Izby na kadencję 2021-2025 został Pan Adam...

czytaj dalej
Dzień Mistrza Nauczyciela Zawodu w Rzemiośle

Dzień Mistrza Nauczyciela Zawodu w Rzemiośle

7 listopada 2023 roku w Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie odbyła się uroczysta Gala „Dzień Mistrza Nauczyciela Zawodu w Rzemiośle” zorganizowana przez Związek Rzemiosła Polskiego pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.   Podczas uroczystości Medal...

czytaj dalej

Umów się na darmowe konsultacje

Kliknij w przycisk po prawej stronie lub zadzwoń +48 89 527 61 88

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza:

11 + 14 =