Szkolenie Członków Komisji Egzaminacyjnych – Kadencja 2023 – 2028

utworzone przez | maj 26, 2023 | Aktualności

W dniach 24-25 maja 2023 roku w Hotelu Star-Dadaj*** Resort & SPA pod Olsztynem odbyło się szkolenie członków komisji egzaminacyjnych powołanych na kadencję 2023-2028.

W szkoleniu udział wzięli członkowie powołani do 39 komisji egzaminacyjnych działających przy Warmińsko-Mazurskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Szkolenie rozpoczął Prezes Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości Pan Adam Przybysz, który powitał zebranych i razem z Wiceprezesem ds. Oświatowych wręczył powołania do komisji egzaminacyjnych oraz certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu.

Część merytoryczną poprowadziła Kierownik Wydziału Oświaty i CKZ Pani Anna Zajączkowska przy wsparciu Pani Agnieszki Drwiegi Inspektora w Wydziale Oświaty i CKZ oraz Prezesa Izby Pana Adama Przybysza. Szkolenie służyło przede wszystkim wymianie doświadczeń oraz miało za zadanie określenie celów, które powinny zostać zrealizowane w obecnej kadencji egzaminacyjnej.

Wybrane zagadnienia z psychologii, reagowanie w trudnych sytuacjach, stres zdającego i stres egzaminatora zostały szczegółowo omówione przez Pana Stanisława Sadurskiego.

Szkolenie zakończyła wspólna kolacja przy ognisku.

Najnowsze wpisy

XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów

XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów

10 grudnia 2021 roku odbył się XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów. Udział w zjeździe wzięli Delegaci z organizacji zrzeszonych oraz zaproszeni goście. Udzielono absolutorium organom statutowym Izby w kadencji 2018-2021. Prezesem Izby na kadencję 2021-2025 został Pan Adam...

czytaj dalej
Zakończenie Kursu Pedagogicznego

Zakończenie Kursu Pedagogicznego

27 maja 2024 roku w Wojewódzkim Domu Rzemiosła odbył się egzamin kończący kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu. Wszystkim zdającym gratulujemy pozytywnego wyniku! [ngg src="galleries" ids="128" display="basic_thumbnail"...

czytaj dalej

Umów się na darmowe konsultacje

Kliknij w przycisk po prawej stronie lub zadzwoń +48 89 527 61 88

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza:

4 + 12 =