Posiedzenie Zarządu Izby

utworzone przez | mar 31, 2022 | Aktualności

29 marca 2022 roku odbyło się Posiedzenie Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

W posiedzeniu udział wzięli członkowie Zarządu, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Krzysztof Baliński, Radca Prawny Robert Pożarski, Księgowa Monika Pietrzak, Biegły Rewident Danuta Musik oraz pracownicy Izby.

Przewodniczący poszczególnych komisji problemowych przedstawili sprawozdania z podejmowanych działa w okresie pomiędzy posiedzeniami Zarządu.

Przedstawiono wyniki badania sprawozdania finansowego Izby za rok 2021 przez Komisję Rewizyjną oraz podjęto uchwały w sprawie: zatwierdzenia sprawozdania finansowego Izby za rok 2021 i podziału zysku za rok 2021.

Członkowie Zarządu zapoznali się z projektem planu finansowego na 2022 rok (wraz z planem wydatków remontowych) oraz z bieżącą informacją oświatową.

Następnie podjęto uchwały w sprawie przyznania odznaczeń.

Ponadto Prezes Adam Przybysz i pracownicy biura zapoznali Zarząd ze wszystkimi bieżącymi sprawami Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Najnowsze wpisy

XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów

XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów

10 grudnia 2021 roku odbył się XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów. Udział w zjeździe wzięli Delegaci z organizacji zrzeszonych oraz zaproszeni goście. Udzielono absolutorium organom statutowym Izby w kadencji 2018-2021. Prezesem Izby na kadencję 2021-2025 został Pan Adam...

czytaj dalej

Fryzjer

Fryzjer CHARAKTERYSTYKA ZAWODUFryzjer to specjalista, który zajmuje się strzyżeniem włosów, pielęgnacją, czesaniem, układaniem, farbowaniem, myciem oraz goleniem zarostu. Zawód fryzjera należy do grupy zawodów...

czytaj dalej

Umów się na darmowe konsultacje

Kliknij w przycisk po prawej stronie lub zadzwoń +48 89 527 61 88

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza:

3 + 2 =