Kongres Rzemiosła Polskiego 2023

utworzone przez | maj 31, 2023 | Aktualności

W dniu 30 maja 2023 w sali im. Jana Kilińskiego w Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie, obradował sprawozdawczy Kongres Rzemiosła Polskiego. Obrady prowadziło Prezydium pod przewodnictwem Wiceprezesa Związku Rzemiosła Polskiego, Pana Janusza Kowalskiego.

Obrady tegorocznego Kongresu rozpoczęło wystąpienie Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego, Pana Jana Gogolewskiego, który przedstawił sprawozdanie z prac Zarządu w okresie od lipca 2022 do maja 2023. Sprawozdanie zostało przyjęte przez Kongres jednogłośnie.

Kongres udzielił także absolutorium Prezesowi i Zarządowi Związku Rzemiosła Polskiego.

Warmińsko-Mazurską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości reprezentowali Delegaci: Adam Przybysz, Krzysztof Ornowski, Roman Winiarski, Tadeusz Kobus i Antoni Górski.

Najnowsze wpisy

XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów

XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów

10 grudnia 2021 roku odbył się XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów. Udział w zjeździe wzięli Delegaci z organizacji zrzeszonych oraz zaproszeni goście. Udzielono absolutorium organom statutowym Izby w kadencji 2018-2021. Prezesem Izby na kadencję 2021-2025 został Pan Adam...

czytaj dalej
Dzień Mistrza Nauczyciela Zawodu w Rzemiośle

Dzień Mistrza Nauczyciela Zawodu w Rzemiośle

7 listopada 2023 roku w Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie odbyła się uroczysta Gala „Dzień Mistrza Nauczyciela Zawodu w Rzemiośle” zorganizowana przez Związek Rzemiosła Polskiego pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.   Podczas uroczystości Medal...

czytaj dalej

Umów się na darmowe konsultacje

Kliknij w przycisk po prawej stronie lub zadzwoń +48 89 527 61 88

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza:

11 + 13 =