Dzień Mistrza Nauczyciela Zawodu w Rzemiośle

utworzone przez | lis 8, 2023 | Aktualności

7 listopada 2023 roku w Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie odbyła się uroczysta Gala „Dzień Mistrza Nauczyciela Zawodu w Rzemiośle” zorganizowana przez Związek Rzemiosła Polskiego pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.
 
Podczas uroczystości Medal Komisji Edukacji Narodowej, za wieloletnie zasługi w dziedzinie kształcenia uczniów w rzemiośle otrzymał Krzysztof Ornowski – właściciel firmy ORiSTO, Wiceprezes ds. Oświatowych Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Starszy Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Lubawie.
 
Dodatkowo podziękowania za trud i zaangażowanie w organizację oraz realizację dualnego kształcenia zawodowego w rzemiośle otrzymała Dyrektor Generalna Karolina Knowska-Siwkowska.
 
W wydarzeniu uczestniczyły również Dyrektor ds. Samorządowo-Organizacyjnych Justyna Kaczorek oraz Kierownik Wydziału Oświaty i CKZ Anna Zajączkowska.

Najnowsze wpisy

XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów

XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów

10 grudnia 2021 roku odbył się XVII Wojewódzki Zjazd Delegatów. Udział w zjeździe wzięli Delegaci z organizacji zrzeszonych oraz zaproszeni goście. Udzielono absolutorium organom statutowym Izby w kadencji 2018-2021. Prezesem Izby na kadencję 2021-2025 został Pan Adam...

czytaj dalej
Otwarcie Biura Senatorskiego

Otwarcie Biura Senatorskiego

12 marca 2024 roku Gustaw Marek Brzezin otworzył swoje Biuro Senatorskie w Ostródzie. Z tej okazji Senator zaprosił wielu zaprzyjaźnionych samorządowców i przedsiębiorców. Warmińsko-Mazurską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości reprezentowali: Prezes Izby Adam...

czytaj dalej

Umów się na darmowe konsultacje

Kliknij w przycisk po prawej stronie lub zadzwoń +48 89 527 61 88

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza:

15 + 10 =